Przyjęcia Tarnowskie Góry

Przyjęcia Tarnowskie Góry

Restauracja Parkowa to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych – zarówno imprez w rodzinnym gronie, jak i spotkań biznesowych. Dysponujemy trzema niezależnymi salami.

Organizujemy przyjęcia:

Chrzciny, Komunie

Jubileusze

Urodziny

Wesela

Przyjęcia okolicznościowe

Spotkania firmowe i integracyjne

Nasze sale:

dsc02454

Sala Restauracyjna

Jest świeżo po remoncie, odnowiona sala z kryształowymi żyrandolami, wygodnymi krzesłami i przemiłą atmosfera. To miejsce gdzie mozna zorganizować przyjecie lub zabawę dla firm do 130 osób.

2017-02-08 11.20.26

Sala Bankietowa

Sala idealna na kameralne, uroczystości rodzinne czy zamknięte spotkania biznesowe, przeznaczona do 40 osób. Przepiękny drewniane wnętrze, jasne ściany, zasłony w ciepłym kolorze budują nastrój ciepła i rodzinnej atmosfery. Dodatkowym atutem jest osobne wejście jak i przyłączona sala taneczna z parkietem i podium dla zespołu muzycznego lub Dj-a.

2017-02-13 12.27.35

Sala Bankietowa II

Sala przeznaczona na średniej wielkości, przyjęcia rodzinne czy zamknięte spotkania biznesowe, przeznaczona do 50 osób. Jest bardzo jasna w ciagu dnia a wieczorem nabiera bardziej ciepły nastrój. Dodatkowym atutem jest mały bar, który moze być wykorzystany podczas waszego przyjęcia.

Serdecznie zapraszamy!

I Komunia Święta